Ankara Asansör Kontrol Merkezi 444 28 46

Asansör Kontrol Merkezi Ankara

444 28 46

Ankara Asansör Kontrol Merkezi 444 28 46
Ankara Asansör Kontrol Merkezi 444 28 46

Asansör olarak kullanıcıların can ve mal güvenliği bizim için birinci önceliktedir. Ankara Asansör Servisi olarak bir arıza oluştuğunda, saptanan arıza en kısa sürede müdahale edilerek giderilir ve yeniden oluşmaması için gerekli önlemler alınır. Kurulduğu yılından bugüne, inşaat taahhüt firmaları başta olmak üzere, kamu ve birçok projede imzası bulunan Ankara Asansör, imza attığı projelerde yaratıcı, güncel ve verimli çözümler sunan öncü bir firmadır.Asansör olarak firmamız uzun yıllardır asansör sektöründe hizmet göstermektedir.

Ankara Asansör montaj ekibi boyutunda uzman tekniker ve mühendislerden oluşmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana asansör kabin ve makineleri sektöründe markalaşmayı hedefleyen Ankara Asansör, hizmet kalitesi ve genişleyen ürün yelpazesi ile faaliyet alanını her geçen gün genişletmektedir.

Çalışanlarımızı teşvik ve motive eden ve Ankara Asansör çalışmak için harika bir yer haline getirmemizde yardımcı olan bir dizi tam mükafat unsurunu sunmaktan gurur duyuyoruz. Ankara Asansör, kesintisiz insan akışı ve ekipman güvenilirliğinin işiniz için kritik öneme sahip olduğu durumlar için idealdir. Yükselmenin en sağlam ve konforlu yolu “Ankara Asansör” den geçer.

Asansörünüzde sıksık arızalar meydana geliyor ve sürekli artan maliyetlerden şikayet ediyorsanız, Ankara Asansöre gelin sürekli bakım anlaşması yapalım bu sorunlardan sizi tamamen kurtaralım. Türkiye çapında barındırdığı geniş uzman mühendis ve metod kadrosuyla asansör sektöründe önde gelen firmalardan biri olan Ankara Asansörleri asansör montajı, mühendislik, proje taahhüt ve üretim alanlarında faaliyet göstermektedir. Asansör olarak asansör ve yürüyen merdivenler için eko-etkin çözümler sunmaktadır.

Ankara Asansör Servis Hizmetleri, malzeme kalitesini ve firma organizasyonunu günden güne geliştirip CE ürün kalite sertifikasını alarak kalitesini belgelemiştir. Ankara Asansör olarak bakım ve onarım çalışmalarınız yapmaktan onur duyarız. Ankara Asansör Servis Hizmetleri, asansörlerin montajını, periyodik bakımını, onarımını, 7/24 usul servis hizmeti vermekte ve revizyon çalışmalarını yapmaktadır. Ankara asansör, asansörü yapmakla aşamasının bittiğini düşünmeyen bir anlayışla siz değerli dostlarına teslim etmiş olduğu asansörleri yapıldığı gün gibi yeni ve emin bir yapıda çalışmasını sağlamak için yoğun bir gayret sarf etmektedir.

Güvenli ve rahat bir yolculuk için Ankara Asansör’ü tercih edebilirsiniz.

Ankara Asansör Tamir Merkezi

444 28 46

ankara asansör kontrol merkezi 444 28 46
ankara asansör kontrol merkezi 444 28 46

Güvenli ve rahat bir yolculuk için Ankara Asansör’ü tercih edebilirsiniz. Asansör olarak önceliğimiz müsteri memnuniyeti olmuştur. Çalışanlarımızı teşvik ve motive eden ve Ankara Asansör çalışmak için harika bir yer haline getirmemizde yardımcı olan bir dizi tam mükafat unsurunu sunmaktan gurur duyuyoruz. Ankara Asansör olarak Malzeme kalitesini ve firma organizasyonunu günden güne geliştirip CE ürün kalite sertifikasını alarak kalitesini belgelemiştir.

Firmamız Asansör bakımı olarak tüm Türkiye’de ve Ankara Altındağ asansör firmaları genelinde yapmış olduğu asansör bakımı işleri ile de adından müspet yönde güvenirliliğinden gururla söz ettirmeyi başarmıştır. . Kalite standardını daima ileri tutan, her gün gelişen teknolojiyi aralıksız takip eden ve teknolojik gelişmelerde pay sahibi olan AnkaraAsansör, müşterilerine en kaliteli ve kesintisiz hizmeti verebilmek için kendini her konuda geliştirmeye devam etmektedir. Ankara Asansör montaj hizmetlerinde sektöründe söz sahibi olmayı hedefleyen bir kuruluştur. Asansör olarak temel prensibimiz her çeşit asansörü kaliteli ve sorunsuz olarak tesis etmektir.

Doğaya olan sorumluluğun farkında olan Ankara Asansör, çevreci politikalar izleyerek doğaya olan saygısını göstermektedir.

Ankara Asansör Modernizasyon programları, binanızın uzun vadeli performansına yatırım yapmanıza olanak sağlar. Ankara Asansör Online hizmeti ile bakım bilgilerinize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Asansör olarak Yaptığımız her hizmetleri ilk defasında, tam zamanında ve sürekli olarak en uygun vererek müşteri memnuniyetini sağlamak hedefimizdir. Asansör ve yürüyen merdivenlere yönelik Bina Görevlisi Hizmetimiz, Ankara Asansör Koruyucu Bakım hizmetimizi tamamlayan takvim bazlı bir hafif kontrol hizmetidir.

Ankara Asansör olarak verdiğimiz bakım hizmetleri, asansör sistemlerinizin düzenli izlenmesi, mekanik parçaların yağlama yoluyla bakımlarının yapılması ve varsa arızaya neden olabilecek parçaların bildirilmesini kapsar.

Asansör olarak firmamız uzun yıllardır asansör sektöründe hizmet göstermektedir. Ankara Asansörleri kaliteyi kusursuz tutan, yerine zamanında teslim edilen, kusursuz monte edilen, binanın tüm ömrü boyunca asgari şikayete sebebiyet verecek asansörler üreterek tam bir çalışan ve müşteri memnuniyeti sağlar. Ankara Asansör olarak her bölgelere hizmet vermekteyiz. Ankara Asansör, kesintisiz insan akışı ve ekipman güvenilirliğinin işiniz için kritik öneme sahip olduğu durumlar için idealdir.Asansör müşterilerine en kaliteli ve kesintisiz hizmeti verebilmek için kendini her konuda geliştirmeye devam etmektedir.

Asansör olarak satış sonrası servis hizmeti işimizin en dikkat verdiğimiz kısımlarından biridir. Ankara Asansör olarak elektrikli yük ve insan asansörlerinin tesis ve bakımı alanında uzmanlaşan firmamız, yüzlerce asansörün montajını ve periyodik bakımını yapmıştır. Ankara Asansör firması, bulundukları şehirlerin yanı sıra farklı illerde de hizmet verebilmektedir.

Binanızın asansör bakımı konularında Ankara da firmamız kaliteli bakım hizmetlerinden yararlanmak için Ankara asansör bakım şirketimizi arayınız. Firmamız Ankara asansör bakımı faaliyet alanında rakiplerinden müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet devamında her zaman daha öndedir.  Asansör olarak kabin ağırlıkları 100 kg (1 Kişi) ve 2500 (33 Kişi) içinde taşıma kapasitesine ve 0,6 m/s ile 2,5 m/s içinde hızlarda üretilen asansör bakımlarını yapmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir