Ankara Engelli Asansör Bakkım Tamiri 444 28 46

Engelli Asansör Bakkım Tamiri Ankara

444 28 46

ankara engelli asansör bakkım tamiri 444 28 46
ankara engelli asansör bakkım tamiri 444 28 46

 

Ankara Asansör bu doğrultuda tüm müşterilerini bilgilendirir ve teslim ettiği asansörlere, hizmete açılmasını müteakip periyodik bakım servisi verir. Ankara Asansör aylık periyodik bakım hizmetini yönetmeliklere uygun olarak yerine getirmektedir. Kalite standardını daima mükemmel tutan, her gün gelişen teknolojiyi aralıksız takip eden ve teknolojik gelişmelerde pay sahibi olan Ankara Asansör, müşterilerine en kaliteli ve kesintisiz hizmeti verebilmek için kendini her konuda geliştirmeye devam etmektedir. Çevreci tutum ile büyük titizlikle oluşturulan Ankara Asansör Servisi , çevreci olma adına sektörünün öncü ve örnek markası olmuştur. AnkaraAsansör, asansörlerinizin görsel ve usul revizyonunu kaliteli olarak yapmaktadır. Ankara Asansör Müşteri Hizmetleri Merkezine 24/7 bazda erişim sağlar. Asansör olarak Her yeni teknolojiyi titizlikle inceleyip, güvenli, pratik ve kullanılır hale getirmeye yönelen bir anlayışıyla, azimle çalışıyoruz. Ankara Asansör olarak misyonumuz kaliteli hizmet ve teknolojik ürünleri, projelere en güzel çözümleri ve yenilikleri tek bir çatı altında sunmaktır.

Ankara Asansör, iş bitimine kadar kendisine tanınan süreyi iyi değerlendirir ve asansör montajının her evresinde gerekli kontrol ve denemeleri göstererek bir sonraki evreye sorunsuz bir boyutda geçmeyi kendisine görev bilir.

Ankara Asansör bakım fiyatları operasyonunun ehli mühendislerince projelendirme, mühendislik, müşavirlik ve muayane yükümlülükleri sağlanmaktadır. Asansör ve yürüyen merdiven alanında ülkemizin ve Ankara önde gelen firmalarından biri olmanın getirdiği sorumluluk ve tecrübeyle “önce insan ve güvenlik” prensibiyle çalışıyoruz.  Asansör olarak memnuniyeti hedef alan hızlı ve çözüm üreten bir firma olmaya adıyoruz kendimizi.

Asansör olarak önceliğimiz müsteri memnuniyeti olmuştur.Asansör olarak uygulama yaptığımız her alanda vermiş olduğu taahhütleri en güzel ve zamanında yerine getiren, kalite standardını daima profesyonel tutan, her gün gelişen teknolojiyi aralıksız takip eden ve teknolojik gelişmelerde pay sahibi olan bir firma olmaktan onur duyarız . Yılda 1 defa yapılması yasal zorunluluk faaliyet alanında olan asansör muayenesi sonrası, asansörlerin eksik raporlarının firmamıza ulaştırılması devamında Ankara asansör revizyon için binanız asansörünüze en uygun ve kaliteli parçaların kullanılacağı ve firmamız garantisindeki asansör modernizasyonu firmamız güvencesinde yapılacaktır.

Ankara asansör, sektöre getirdiği yenilikleri daha kusursuz seviyelere ulaştırmak ve siz değerli müşterilerimize daha kusursuz seviyede hizmet vermek için başlattığı yolculuğunu asansör sektörünün her aşamasına yaymayı kendine amaç edinmiştir. Ankara genelinde 7/24 asansör usul servisi ve periyodik bakım hizmetini uygun fiyatlarla garantili olarak vermekteyiz. Ankara ASANSÖR teknolojiyi yakından takip ederek; estetik, pratik ,ergonomik, güvenlik ve kalite anlayışını her geçen gün yükseltmektedir. Ankara Asansör `ün gerek personeli, gerek altyapısı, gerekse barındırdığı teknolojiler bakımından sektörün önde gelen firmalarından biridir.

Ankara Asansör Bakım Ve Revizyon

444 28 46

ankara engelli asansör bakkım tamiri 444 28 46
ankara engelli asansör bakkım tamiri 444 28 46

Bünyesinde barındırdığı ekibi ailesinden gören Ankara Asansör gün geçtikçe büyümeye devam edecektir. Asansör olarak birinci sınıf usul ekibimiz ile asansörlerinizin aylık ve yıllık periyodik bakımlarını yapıyoruz. Asansör olarak firmamız uzun yıllardır asansör sektöründe hizmet göstermektedir.  Asansör olarak kabin ağırlıkları100 kg (1 Kişi) ve 2500 (33 Kişi) içinde taşıma kapasitesine ve 0,6 m/s ile 2,5 m/s içinde hızlarda üretilen asansör bakımlarını yapmaktayız.

Ankara ASANSÖR ekibinin amacı, üretim, mühendislik ve lojistik alanlarındaki bilgi ve tecrübesini kullanarak, pazar ihtiyaçlarını hassas yapıda analiz etmek ve asansör montajı ve taahhüdü yapan firmalara gerekli olan en özel çözümleri sunmaktır.

Ankara Asansör olarak deneyimli ekibimiz ile asansör montaj hizmeti de vermekteyiz. Arge odaklı bir mühendislik firması olan AnkaraAsansör müşterilerine proje/uygulama bazında da uygulama destek sunarak asansör sektöründe referans firma olma yolunda ilerlemektedir.

Biz olarak uzman kadromuzla sizlere en güvenilir, en kaliteli ve de hatasız çözümü sunmak için sürekli yeni çözümler geliştirmekteyiz. Asansör olarak Her yeni teknolojiyi titizlikle inceleyip, güvenli, pratik ve kullanılır hale getirmeye yönelen bir anlayışıyla, azimle çalışıyoruz. Ankara Asansör servisi olarak, gelişimi destekler, yaratıcılığı ödüllendiririz.

Asansör olarak hizmet verdiğimiz süre arasında malzeme kalitesini ve firma organizasyonunu günden güne geliştirip CE ürün kalite sertifikasını alarak kalitesini belgelemiştir. Ankara asansörünüzün tamamen değiştirilmesine yönelik çözümü binanızın değerini arttırır, maliyetlerini düşürür, asansörünüzün daha konforlu olmasını sağlar ve sorunsuz bir süreçten faydalanmanıza olanak tanır. AnkaraAsansör dendiği zaman, güvenlik kelimesinin aklımıza gelmesi en önemli etkenlerindendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir