Kombi Genel Bakım Fiyatları Kombi Bakımı Kampanyası Ücreti/ Fiyatı 75 Lira Telefon 444 2 846

Kombi Genel Bakımı Nedir

Kombi Bakım İçin:

444 28 46

Yıllar boyu sürekli çalışır halde olan kombilerin yapılması önem arz eden genel bakım ve kontrolleri mevcuttur. Kombiler bacalı kombi, hermetik kombi, yoğuşmalı kombiler olarak farklı çeşitler de ve markalarda kullanımı mevcuttur. Kombi bakımı denilen işlem aslında sistemin, parçaların ve genel temizliğinin yapılması ayrıca ileride oluşabilecek arızaların kontrolü yapılması anlamına gelir. Kombi bakımı uzman teknik ustalar tarafından yaz aylarına girmeden veya kış aylarına girmeden senede bir defa yapılması gerekir. Kış aylarında verim açısından oldukça önem arz eden kombiler aynı zaman da ise her sene artan doğal gaz faturasından tasarruf için de oldukça önemlidir.

Kombi bakımları yapılırken parçaların temizliği ve diğer işlemler gaz basımı ve bar ayar kontrolleri dikkat ve özenle yapılır. Kış aylarına girmek üzereyiz, haliyle kombi bakımlarını da yaptırmak şart oldu. Kombi bakımı yapılırken eve gelen servisinde kombiyi tanıyıp ona göre bakım yapması gerekir.

Kombi Bakımında neler yapılır bahsedelim;

Kombinin suyu boşaltılır,

Kombinin fanı temizlenir,

Yanma hücresi temizlenir,

Genel parçaları temizlenir,

Periyodik bakımları ve kontrolleri sağlanır,

Genleşme tankı hava basımı eğer eksik ise yapılır,

Bar ayarları yapılır,

İleride oluşabilecek arızaların tespiti yapılır,

Gerekiyor ise orijinal parça değişimi yapılır,

Kombi servisimizde ise garanti süresi dolmuş marka fark etmeksizin kombilerin bakımları yapılmaktadır.

Ferroli kombi bakımı kampanyası yazımızı da okuyarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kombi Bakımı Neden Önemlidir

Kombi bakımı bazı kullanıcılara göre yapılmasına gerek duyulmayan bir işlemdir. Fakat kombi bakımı yaptıran kullanıcılar ise kombi bakımının önemi ve faydaları hakkında oldukça memnundur. Kombi bakımları zamanı geçince veya kış aylarının ortasında yapılırsa etkisi olmayacağı gibi zararı olabilir. Zamanında yapılan kombiler ise oldukça verimli olur. Kombi bakımının faydalarından ve neden önemli olduğu hakkında bilgi vermek gerekir ise aşağıdaki şekilde sıralama yapabiliriz;

Her sene artan doğal gaz faturasından oldukça tasarruf sağlanır,

Elektrik tasarrufu,

Sudan tasarruf,

İleride oluşabilecek arızaların önüne geçer,

Verimli çalışması sağlanır,

Temizleme işlemleri yapıldığı için kombinin ömrü uzar,

Kış aylarında soğuktan daha iyi korur, daha verimli ısı verir,

Kombi bakımları neden önemlidir sorusuna cevap olarak bunları söylememiz mümkündür. Kombi bakımları yapılırken kullanıcılar önemini bilmeli ve zamanı gelince mutlaka yaptırılması gerekir. Kombi bakımları yapılmadığı taktir de verim alınmaz, tasarruf edilmez ve durduk yere kış aylarında arızalar meydana gelir. Doğal gaz faturasından cep yakmayacak en iyi şekilde faktör sağlarken, bakım yapmayan kullanıcılar kombi bakımı fiyatından arıza ve doğal gaz faturaları ile daha fazla ücret ödeyerek cep yakan fiyatlar ile karşınıza çıkar. 

Arçelik çamaşır makinesi servisi yazımızı da okuyarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kombi Genel Bakım Servisi/Kampanyası

Kombi Genel Bakım Servisi/Kampanyası
Kombi Genel Bakım Servisi/Kampanyası

Kombi bakımları yapılırken kullanıcılar zamanı geldiği zaman kombi bakımı için servisleri ararlar ve fiyat bilgisi alırlar. Kombi bakımı yapılırken aynı zaman da servisin kalitesi de oldukça önem arz eder.

Bazı servisler uygun fiyata kombi bakımı yapar ama servisin kalitesi oldukça kötüdür ve bakımdan sonra kombi sağlıklı olmak yerine arızaları da beraberinde getirir. Kombi bakımı yapılacağı zaman mutlaka servisin kalitesine dikkat etmelisiniz. KOmbi

Kombi servislerimizde şuan ise kampanyalı fiyatlarımız mevcuttur. Kombi bakım servislerimizi arayarak kış gelmeden bakım yaptırabilirsiniz.

Kombi genel bakımı nasıl yapılır yazımızı da okuyarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Kombi Genel Bakım Fiyatları/Ücretleri

Kombi bakımlarında bizce herkes yaptırmalı ve aynı zaman da uzmanlar ve kombi ustaları tarafından önerildiği için kombi bakımları kampanyalı fiyatlar ile sizlere sunulmakta.

Kış geldi çattı evlerin ısınması ve sıcacık bir ortam herkesin hayali olduğu için kullanıcıların da kombi bakımı yaptırması gerek. Kombi bakımlarının yaptırılması tam da bu zamanlar.

Oldukça önem arz eden kombiler çeşit fark etmeksizin garanti süresi dolmuş her marka  kombilerin bakım, onarım, tamir işlemlerini en kısa sürede aynı gün içerisinde bakım işlemlerini sağlamaktadır.

Kombi bakım fiyatları 150 TL iken herkesin yaptırması adına müşteri memnuniyeti adına kombi servisimiz de 75 Lira. Bizce kombi bakımlarını kış gelmeden en kısa sürede tamamlayın ve rahat bir kış geçirin. Kombilerin verimli çalışması ve aynı zaman da tasarruf gibi bir çok faydası olan bakımları sizlerin de yaptırması gereklidir.

Baykan kombi bakımı kampanyası yazımızı da okuyarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir