Söğütözü Petek Temizleme Kombi Bakımı Servisi Çankaya 444 28 46

Söğütözü Kombi Bakım Servisleri Petek Temizleme Servisi

Düzenli Olarak Yapılması Gereken Kombi ve Petek Temizleme İşlemleri İçin İletişime Geçebilirsiniz.

444 28 46

Günlük hayatta sık kullanılan bazı cihazların hayatımız da önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Bu cihazlar yardım amaçlı ya da hayatımızı kolaylaştıran, konfor açısından önem arz eden cihazlardır. Kombi cihazları da her mevsim kullanılan ve kullanmaya devam edeceğimiz cihazlardan birisidir.

Kombi cihazlarının ömrünü uzatmanın ve oldukça verimli olmasının yolu, kombi bakımlarını düzenli yaptırmaktan geçer. Kombi bakımları ne zaman ve hangi sıklıklar ile yapılmalı? oldukça önem arz eden sorulardan birisidir.

Kombi bakımları her sene olmasa da 2 sene de bir yaz veya kış aylarına girmeden yapılması gerekir. Ayrıca kombi ile bağlantılı olan petek temizliği ise kombi bakımı yapılırken yapılması cihazların ve peteklerin daha da verimli çalışmasını sağlar. Düzenli olarak yapılan bakımlar her konuda arızaların ve bozulmaların önüne geçebilir.

Çankaya ve Söğütözü bölgelerine hizmet veren firmamız garanti süresi dolmuş marka fark etmeksizin kombi bakımı ve temizlik işlemlerini yapmaktadır. 444 28 46 telefon numarasını arayarak rutin bakım ve temizlik işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Ayrıca bir önceki makalemiz olan Seyranbağları Petek Temizleme Kombi Bakımı Servisi Çankaya  sitesini de ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Söğütözü Petek Temizliği Önemi ve Nasıl Yapılır

Petekler özellikle kış aylarında, çok soğuk bölgeler de oldukça ısınması gereken ve önem arz eden cihazlardır. Bazı peteklerin üst tarafı ısıtır alt tarafı ısı vermez ya da hiç ısı vermez ev buz gibi olur. Bu durumların hepsi aslında düzenli olarak yapılmayan petek temizliklerinden kaynaklanır.

Kombiden gelen sıcak su zamanla pis su, tortu, kalıntı oluşturarak sıcak su gelmesini engeller ve peteklere ısı gitmez. Bu durum ise ısı tasarrufunu önlemiş ve sağlık açısından da oldukça olumsuz etkiler. Petek temizliği alanında ve işinde uzman ustalar tarafından yapılması gerekir.

Petek temizliği özel petek temizleme cihazı ve özel kimyasal bir sıvı ile yapılır. İlk olarak banyodaki tahliye vanaları açılarak makine ile tazyikli su verilir, bu işlem peteklerden temiz su gelene kadar devam eder, bu işlemler bittikten sonra peteklerin içine özel kimyasal su boşaltılır ve peteklerin tamamen temizlenmesi sağlanır. Bazı petek ustaları bu işlemi sadece kimyasal sıvı ile de yapabilir. Daha sonra işleme son verilir ve vanalar kapatılır. 444 28 46 telefon numarasını arayarak Söğütözü şubemizden hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca firmamız ARÇELİK TAMİR SERVİSİ BAHÇELİEVLER hakkında oldukça detaylı ve bilgilendirici bir içerik yazısı yazdık detaylar için sizlerde tıklayabilirsiniz.

Söğütözü Kombi Bakımının Önemi ve Nasıl Yapılır

Söğütözü Kombi Bakımının Önemi ve Nasıl Yapılır
Söğütözü Kombi Bakımının Önemi ve Nasıl Yapılır

Kombi bakımı doğal gaz tasarrufu ve verimlilik açısından oldukça önem arz etmektedir. Kombi bakımı yapılmayan cihazların ömrü kısalır, verimliliği düşer, zaman zaman arızalara sebep olmaya başlar. Bunların önüne geçebilmek kullanıcıların elindedir.

Bu arızalar daha fazla ücrete tabii tutulacağı için düzenli olarak bakımların yapılması daha doğrudur. Kombi bakımlarında periyodik kontroller, baca temizliği, fan temizliği, bar ayar kontrolleri, genleşme tankı kontrolü, gerekiyorsa gaz basımı, ileride oluşabilecek arıza tespitleri, gerekiyorsa orijinal parça değişimi yapılır.

Kullanıcıya çalışır halde teslim edilir. 444 28 46 telefon numarasını arayarak rutin olarak kombi bakımı yaptırabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Çamaşır/Bulaşık Makinası Tamircisi Zeki Usta  hakkında oldukça detaylı ve bilgilendirici bir içerik yazısı yazdık detaylar için sizlerde tıklayabilirsiniz.

Söğütözü Petek Temizleme Fiyatları

Petek temizliği her ne kadar önem arz etse de bütçe açısından da oldukça kullanıcılar için önem arz etmektedir. Petek temizleme işlemleri mutlaka yapılması gereken işlemler olarak bilinir. Petek temizleme fiyatları güncel olarak Söğütözü şubemizde farklılık göstermektedir.

Bulunan oda sayısına, petek sayısına, yapılacak işleme ve peteğin durumuna göre değişiklik gösterebilir.

444 28 46 telefon numarasını arayarak petek temizleme ne kadar, petek temizleme fiyatı, petek temizleme ücretleri, petek temizleme kaç TL gibi soruların cevabını alarak kaliteli ve güvenilir hizmet alabilirsiniz. Haftanın her günü ve her saati arayarak aynı gün servis hizmeti almak Söğütözü şubemizde mümkündür.

 

Ankara’da Kombi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;

Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir