Electrolux Servisi Etimesgut-Çayyolu Ankara Çağrı Merkezi 444 2 846

Etimesgut-Çayyolu Electrolux Beyaz Eşya Servisi

Electrolux Marka Beyaz Eşya Cihaz Arızaları İçin Usta Talebinde Bulunabilirsiniz.

444 28 46

Etimesgut-Çayyolu Electrolux Beyaz Eşya Servisi
Etimesgut-Çayyolu Electrolux Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya cihazları kullanıcılar için günlük hayatta her alanda ve konuda oldukça önem arz eder. En çok kullanılan cihazlardan birkaçı olarak bilinmektedir. Beyaz eşyalar teknolojinin ilerlemesi ve gelişmesi ile farklı marka ve modeller de beyaz eşya cihazları üretilmeye devam etmektedir. Beyaz eşyalar bazı durumlarda arıza meydana getirebilir.

Bu arızalar genel olarak kontrol olmadığı, bakımlar yapılmadığı taktir de meydana gelebilir. Beyaz eşyaların ömrünü uzatma yollarından birisi ise kullanım talimatlarına uymak ve küçük bir arıza meydana gelse bile düzelir diye beklemek yerine mutlaka uzman teknik bir ustadan yardım alınması gerekir.

Beyaz eşya servisleri tamir ve onarım yaptıktan sonra mutlaka bilgi veya faturayı almayı ihmal etmemeniz gerekmektedir. Parça değişimi gibi durumlarda firmamız 1 sene garanti vererek aynı yerden aynı arıza meydana geldiğinde yine aynı servisi arayarak hizmet almanızı sağlar.

Etimesgut ve Çayyolu bölgesine hizmet veren Electrolux beyaz eşya servisi haftanın her günü ve her saati hizmet vermektedir. Electrolux beyaz eşya arızaları için 444 28 46 telefon numarasını arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Ayrıca bir önceki makalemiz olan Ariston Servisi Etimesgut-Çayyolu Ankara Çağrı Merkezi sitesini de ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etimesgut-Çayyolu Electrolux Buzdolabı Servisi

Etimesgut-Çayyolu Electrolux Buzdolabı Servisi
Etimesgut-Çayyolu Electrolux Buzdolabı Servisi

Buzdolabı cihazları özellikle yaz aylarında oldukça önem arz eden cihazlardır. Yiyecekleri koruyan, daha sağlıklı durmasını sağlayan, çürümesini engelleyen bu cihazlar zaman zaman arızalar meydana getirebilir. Bu arızalar giderilmediği taktir de daha fazla hasara sebep olarak kullanıcılar için can sıkıcı bir hal alabilir.

Electrolux buzdolabı cihazlarında genel arızalar olarak; buzdolabı soğutmuyor, buzlanma yapıyor, eritme yapıyor, motoru çok ses yapıyor, yiyecekleri çürütüyor, koku yapıyor, elektriksel hatalar olarak sıralanabilir.

Bu ve daha fazla arıza meydana geldiğinde Electrolux buzdolabı servisini arayarak yardım alabilirsiniz. Etimesgut-Çayyolu Electrolux Buzdolabı Servisi için 444 28 46 telefon numarasını arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Franke Servisi Buca-Karabağlar İzmir Çağrı Merkezi hakkındaki detaylı içerik yazımız için tıklayabilir aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Etimesgut-Çayyolu Electrolux Çamaşır/Bulaşık Makinesi Servisi

Etimesgut-Çayyolu Electrolux Çamaşır/Bulaşık Makinesi Servisi
Etimesgut-Çayyolu Electrolux Çamaşır/Bulaşık Makinesi Servisi

Etimesgut veya Çayyolu bölgesinin neresinde olursanız olun Electrolux çamaşır veya bulaşık makine kullanımı oldukça yaygındır. Bu cihazların arızaları meydana gelebilir. Bu arızalar Electrolux markasının kalitesiz olması ile alakalı değildir.

Kullanıcı hatalarından kaynaklan arızalar ve bunun yanı sıra zamanla parçaların çürümesi veya aşınması sonucun da arızalar meydana getirir. Bu arızaların mutlaka tamir edilmesi gerekir.

Tamir edilen cihazlar eskisinden daha iyi performans gösterir. Electrolux çamaşır ve bulaşık makinesi arızaları için 444 28 46 telefon numarasını arayarak Etimesgut-Çayyolu bölgelerine hizmet veren firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Türközü Petek Temizleme Kombi Bakımı Servisi Çankaya hakkındaki detaylı içerik yazımız için tıklayabilir aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Ankara’da Electrolux Servis Hizmeti Verdiğimiz Semtler;

Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir