Klima Bakımında neler yapılıyor?

Periyodik bakım denilince ilk akla gelenlerdir; Beyaz Eşya, Araba ve belli elektronik cihazlar. Klimalarda bu kategorilerde belirli bir yer oluşturuyor. Sık sık Klima Bakımı yaptırın, ihmal etmeyin, arızalanmasını beklemeyin diye makalelerimiz de siz değerli müşterilerimize gerek web sitemizdeki makalelerimiz de, klima ustalarımız müdahalelerinde, gerekse de çağrı merkezimizden yeri geldikçe bilgiler veriyoruz. Klima Bakımının önemsenmesi gerektiğinin devamlı altını çiziyoruz.

Klima arızalarında çoğu zaman kulaktan dolma bilgiler veya yazılanlar, çizilenler doğrultusunda kendi başınıza yaptığınız müdahaleler bazı durumlarda sorunu ortadan kaldırabildiği gibi çoğunlukla daha büyük arızalara da neden olabiliyor. Klima Bakımı için profesyonel bir firmadan destek almak, her zaman tüketicinin menfaatine olmaktadır.

Klima bakımı için teknik bilgilerin yanı sıra deneyim ve tecrübelerin de müdahale anında yansıtılması olmazsa olmazlardandır.

Firmamız alanında uzman usta ekibimiz ile Klima Bakımı ihtiyaçlarınızda yardımınıza yetişiyor.

Ustalarımız Klima Bakımı operasyonlarında; Klimanın içinin temizliğinin yapılmasını sağlar. Klimaya ait tüm veri değerleri kontrolü yapılır. Basınç değerlerinde ki olumsuzluklar, sıcak ve soğuk tüm olasılıklar değerlendirilir. Elektronik devreler, klimaya ait iç ekipmanlar gözden geçirilir ve bağlantılar tüm hatlarıyla kontrol edilir. Bu işlemler iç temizliğin gerçekleştirildiği süreçte yapılır. Yine yerleşik fan benzeri sistemlerin pervane, gözeneklerine zamanla birikinti yapmış toz, tortular alınmakta ve hava filtresinin kontrolü ve temizliği sağlanmaktadır. Klima Ustasının bakım esnasında uygun gördüğü ve gerekli durumlarda klima parça değişim durumları da hasıl olabilir. Bu gibi durumlarda usta parça fiyatı ve montaj süresi konusunda müşteriyi önceden mutlaka bilgilendirmektedir. Uygun görülmesi halinde süreç bu şekilde devam etmektedir.

Klima Bakımı sürecinde neler yapıldığı hususunda kısmen bilgiler vermeye çalıştık. Telefonla Bakım ihtiyacınızı belirtmeniz durumunda, Klima Bakımı Sürecinde ustalarımız size yardımcı olacaklardır. Klima Bakımı ne zaman yapılmalı? konulu makalemize de göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir