General Electric Servisi Etimesgut-Çayyolu Ankara Çağrı Merkezi 444 2 846

Etimesgut-Çayyolu General Electric Beyaz Eşya Servisi

General Electric Beyaz Eşya Arızaları İçin Arıza Kaydı Bırakabilirsiniz.

444 28 46

Etimesgut-Çayyolu General Electric Beyaz Eşya Servisi
Etimesgut-Çayyolu General Electric Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar, oldukça gerekli ve her evde kullanılan kullanıcılara kolaylık sağlayan cihazlardır. Bu cihazlar oldukça önem arz etmektedir. Fakat beyaz eşyalar zaman zaman arızaya sebep olabilir. Bu arızaların önüne geçmek ve beyaz eşya cihazlarının ömrünü uzatmak kullanıcıların elindedir.

Beyaz eşyaların ömrünü uzatmak kullanım talimatlarına uymak ve bir arıza meydana geldiğinde direkt olarak servis çağırıp onarım yaptırmanız gerekmektedir.

General Electric beyaz eşyalar oldukça kullanışlı cihazlardır. Bu markanın beyaz eşyalarının arıza yapması markanın kalitesiz olduğunu göstermez.

Kullanıcı hataları ya da parça çürümesi veya elektriksel hatalar sebebi ile meydana gelebilir. 

Etimesgut ve Çayyolu bölgelerine aynı gün hizmet veren General Electric Beyaz Eşya Servisimiz, garanti süresi bitmiş General Electric beyaz eşya cihazlarının tamiri, onarımını, orijinal parça değişimi gibi hizmetler vermektedir. 444 28 46 telefon numarasını arayarak çağrı merkezimize arıza kaydı bırakabilir, usta talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca bir önceki makalemiz olan Simtel Servisi Etimesgut-Çayyolu Ankara Çağrı Merkezi sitesini de ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etimesgut-Çayyolu General Electric Buzdolabı Servisi

Etimesgut-Çayyolu General Electric Buzdolabı Servisi
Etimesgut-Çayyolu General Electric Buzdolabı Servisi

Buzdolabı cihazları oldukça kullanışlı ve teknolojinin ilerlemesi ile farklı marka model ve renklerde üretilen cihazlardır. Neredeyse her evde kullanılan buz dolapları kullanıcılar açısından her mevsim oldukça önem arz eder.

Buzdolabı cihazlarında zaman zaman arıza meydana gelebilir. Bu arızalar tespit edilmediği ve ihmal edildiği taktir de özellikle yaz aylarında durduk yere arıza yaparsa kullanıcılar için sıkıntılı ve can sıkıcı bir durum haline gelir.

General Electric buzdolabı cihazları evlerde kullanılan, her marka da olduğu gibi zaman zaman arıza meydana getirebilen cihazlardır. Bu arızaların en başında usta yardımı ile onarımı yapılırsa ileride oluşacak büyük hasarların önüne geçilmiş ve ayrıca ömrü uzamış olur.

Etimesgut-Çayyolu General Electric Buzdolabı Servisinden 444 28 46 telefon numarasını arayarak usta talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca firmamız BEKO SERVİSİ KONAK-BAYRAKLI İZMİR ÇAĞRI MERKEZİ hakkındaki detaylı içerik yazımız için tıklayabilir aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Etimesgut-Çayyolu General Electric Çamaşır/Bulaşık Makinesi Servisi

Etimesgut-Çayyolu General Electric Çamaşır/Bulaşık Makinesi Servisi
Etimesgut-Çayyolu General Electric Çamaşır/Bulaşık Makinesi Servisi

Çamaşır ve bulaşık makineleri günlük hayatta sık olarak kullandığımız ve kullanacağımız cihazlardır. Sürekli olarak kullanılan bu cihazlar bazı durumlar da zaman zaman arızaya sebep olabilir. Bu arızalar bir General Electric servis ustası tarafından bakılmadığı taktir de daha çok hasar oluşturarak durduk yere bozulma gibi sorunlar ile karşı karşıya kalınabilir.

Etimesgut ve Çayyolu bölgesinde oturuyorsanız ve General Electric çamaşır ve bulaşık makinesi arızası varsa onarımı yapılması gerekmektedir. Çağrı merkezimiz 444 28 46 telefon numarasını arayarak arıza kaydı bırakabilir, usta talebinde bulunabilirsiniz. Aynı gün kaliteli hizmet için arayabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Sharp Servisi Dikmen-Cevizlidere Ankara Çağrı Merkezi hakkındaki detaylı içerik yazımız için tıklayabilir aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Ankara’da General Electric Servis Hizmeti Verdiğimiz Semtler;

Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir