Kartal Hürriyet Kombi Tamircisi & Petek Bakımı Temizleme Servisi 444 28 46

Esentepe Kombi Tamircisi & Petek Bakımı Temizleme Servisi

Hürriyet Kartal İstanbul Kombi Tamircisi & Petek Bakımı Temizleme Servisi

444 28 46

Hürriyet Kartal kombi tamircisi ve petek temizleme servisimiz garantili yedek parçaları ile müşterilerini hiç bekletmeden ve mağduriyet yaşatmadan tamirat işlemlerini kısa zaman dilimlerinde sonlandırmaktadır.

Kombi kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

Bunların başında kombinin montajının doğru yapılması gelmektedir.  Servisin kullanıma açılan ve garantisi başlatılan kombileri kullanma talimatına göre kullanıp kurallarına uygun şekillde çalıştırmak gerekmektedir. Kullanıcı hatası en çok karşılaştığımız sorunların başında gelmektedir.

Kombiler farklı modellerde olsa da çalışma prensibi olarak birbirine benzedikleri için kombi arızaları da aynıdır. Bu sebeple alanında uzman ve profesyonel teknisyenlerimiz doğru yöntem ile kombinizdeki arızayı ortadan kaldıracaktır.

Kombim gaz kaçırıyor, peteklerin üstü ısınıyor altı ısınmıyor, kombi bakımı ne kadar, kombi bakımı petek temizleme Esenyurt İstanbul servisi olarak kombi  ücretleri, radyatör temizliği fiyatları gibi bir çok soru alıyoruz sizlerden.

Kartal Hürriyet kombi tamircisi petek temizleme servisimiz yılların verdiği tecrübeyle sizlere yaşadığınız tüm teknik sorunlarınıza kesin ve hızlı çözümler sağlamaktadır.

Kartal Hürriyet kombi tamir ve petek temizleme servisimizi her daim 444 28 46 nolu numaramızdan arayabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Hürriyet Kartal Petek Temizleme Ücretleri

444 28 46

Kombi bakımı ve petek temizliği tesisata basılan su içeride uzun süre dolaşır. Dolaşan su koyulaşır, kireçlenmeye ve paslanmaya sebep olur. Bu durum koyulaşan ve pas olan suyu kombi peteklerinin için de rahat dolaşmasını engeller.

Bu yüzden her yıl ya da yılda 2 kez kombi bakımı yapılması gerekmektedir. Bu hem kombinin daha verimli çalışamasına hem de yakıttan tasarruf edilmesine ve ayrıca konforu sağlama da büyük amaçtır. Yaptırağınız kombi bakımı doğalgaz faturanızı yarı yarıya düşürmektedir.

Petek temizliği yaparken yaptığımız uygulamalar;
Panel radyatör temizliği,
Döküm radyatör temizliği,
Yerden ısıtma sistemi temizliği,
Merkezi sistem temizliği.

Kombi, petek ve tesisat sorunları;
-Peteklerin alt kısımlarının ısınmaması
– Kombi derecesini yükseltmenize rağmen ısı gitmemesi
– Kombinize en uzak olan petek hiç ısınmaması
-Peteklerinizi 3 yıl ve daha uzun zaman temizlik yapılmaması
-Kombi filtresi sürekli tıkanması

Petek temizleme işlemi, bu alanda uzman olan servisler  tarafından yapılmalıdır. Bireysel olarak yapılması mümkün olmadığı gibi, korsan ve seyyar servislerin yaptığı şekilde yapıldığında, kalorifer peteklerinin iç tesisatına zarar verebilecek sorunlara neden olan bu işlem için uzman firmalar ile çalışılması şarttır.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir