Kombi Bakım Merkezi Kampanya Ücreti/ Fiyatı 75 Lira Telefon 444 2 846

Kombi Bakım Merkezi/Kampanyası

444 28 46 

Kombi Bakım Kampanyası İçin Arayarak Kayıt Bırakabilirsiniz.

Seneler boyu sürekli çalışan kombilerin yapılması gereken bakım ve kontrolleri vardır. Kombilerin belirli bir ömrü vardır. Fakat bu ömrün kısalması kullanıcıların bakım yaptırmaması ve ihmal etmesi ile alakalıdır. Bakımların düzenli olarak yapılması kombinin ömrünün uzamasını sağlamak ile birlikte bir arıza meydana gelmesini önlemekten geçer. Kış aylarında sıcacık bir ortamda bulunmak kullanıcıların hayalidir. Bunu gerçekleştirmek ise kullanıcıların elindedir.

Kış aylarının soğuk geçtiği ve iklim değişiklikleri işle sürekli değişen hava şartları nedeniyle kombi bakımlarının her sene düzenli olarak yapılması gerekir. Kombi bakım servisimiz de kombi bakımlarında kampanya vardır. marka fark etmeksizin garanti süresi dolmuş kombi bakımları 140 Lira yerine kampanya da olduğu için 75 Lira.

Bizce bu fiyat oldukça uygun ve kış aylarında sorun yaşamamak adına yapılması önem arz eden bir işlem ve rakamdır. Diyelim ki kombi bakımı ihmal edildi ve yapılmadı. Bu durum kış aylarında sürekli arıza ve cep yakacak doğal gaz faturaları ile karşınıza çıkacaktır.

Bu demek oluyor ki kombi bakımına vereceğiniz ücretin daha da fazlasını kış aylarında ödeyebilirsiniz bu durum ise kullanıcıları olumsuz yönde etkiler. Aynı zaman da bakım yapılırken sadece fiyat değil aynı zaman da kombi bakımı yapan servisin kalitesidir. Müşteriye odaklı çalışan firmamız her konuda müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Ayrıca bir önceki makalemiz olan Kombi Bakım Masrafını Kiracı Mı Öder Kombi Bakımı Kampanya Ücreti/ Fiyatı sitesini de ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kombi Bakımının Önemi

Kombiler sürekli çalışır haldedir. Yaz aylarında ve kış aylarında fark etmeksizin yaz aylarında sıcak su ihtiyacımızı kış aylarında ise konfor açısından ısınma ihtiyacımızı karşılar. Kombilerin düzenli çalışabilmesi için yapılması gereken rutin bakımları, periyodik bakımları ve genel temizlik işlemleri vardır. Kombi bakımı neden önemlidir?

Kombi bakımları düzenli olarak yapıldığı taktir de arızalar meydana gelmez, kombinin ömrü daha uzun olur ve yakıt tasarrufu açısından oldukça önem arz eder. Ayrıca sürekli petek ısınma gibi ve arızaların önüne geçerek kış aylarında oldukça rahat edilmesini sağlar. Kullanıcılar yaz aylarının hiç bitmeyeceğini düşünse de soğuk kış aylarının kapıda beklediği de ayrı bir gerçektir.

Kombiler sorunsuz çalışıyor olsa da zamanla arıza meydana getirebilir. Bakım yapılmadığın da içinde biriken kir, toz ve sistemin temizlenmemesi kombiye zamanla daha fazla hasar bırakabilir. En iyisi mi siz kış gelmeden kombi bakımlarını düzenli olarak yaptırın. Bu sayede kombi cihazları daha sağlıklı çalışır ve cep yakan ücretler ödemezsiniz.

Ayrıca firmamız Daikin Kombi Bakımı Nasıl Yapılır Kampanya Ücreti/ Fiyatı 75 Lira Telefon   hakkında oldukça detaylı ve bilgilendirici bir içerik yazısı yazdık detaylar için sizlerde tıklayabilirsiniz.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır
Kombi Bakımı Nasıl Yapılır

Kombi bakımını kesinlikle kullanıcıların yapmaması gerekir. Kombi bakımları alanında ve işinde ehli kombi ustaları tarafından yapılması gerekmektedir. Kombi bakımları yapılırken dikkat edilmesi gereken bir çok husus vardır.

Bu sebeple bakımları kullanıcıların yapması doğru bir işlem değildir. Kombi bakımı yapılırken aşağıdaki işlemler uygulanır;

 • İlk olarak kombinin içindeki su boşaltılır, kirli su tahliye edilir,
 • Genleşme tankı havası ölçülerek eğer 0.75 den az ise 0.75 e kadar tekrar gaz basımı yapılır,
 • Yanma odası sökülür daha sonra ise içindeki kir, toz temizlenir, yerine takılır,
 • Brülör sökülerek tel fırça ile temizliği yapılır,
 • Fan temizliği yapılır,
 • Kalorifer fitresi sökülerek temizlenir, tekrar yerine takılır,
 • Kombide sökülen parçalar tekrar yerine takılır, kombinin suyu doldurulur,
 • Gaz ayarları kontrol edilir,
 • Gaz sızdırmazlık kontrolü yapılır,
 • İleride oluşabilecek arızaların tespiti yapılır, kullanıcı onayı ile ek bir ücrete tabii tutularak onarımı yapılır,
 • Çalışır halde sıcak su ve petek konumunda çalıştırılarak kullanıcıya teslim edilir.

Eğer sistemde parça çürümesi gibi bir durum var ise orijinal parça değişimi yaparak 1 sene garanti verir. Bu demek oluyor ki bir arıza meydana geldiğinde tekrar servisimizden hizmet alabilirsiniz. Son olarak ise kombi bakım ücreti ödenirken servis fişi almayı unutmayınız. 

Ayrıca firmamız E.C.A Kombi Bakımı Nasıl Yapılır Kampanya Ücreti/ Fiyatı 75 Lira Telefon  hakkında oldukça detaylı ve bilgilendirici bir içerik yazısı yazdık detaylar için sizlerde tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir