Ünye Ariston Servisi | 444 28 46

ünye ariston servisi

Ünye Ariston Servisi 

444 28 46 

ünye ariston servisi
ünye ariston servisi

Ünye Ariston Servisi olarak beyaz eşya bakım onarım alanında işin ehli ekip arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimizin ilgili sorun ve şikayetlerini yerinde inceleme yapmak sorunun yerinde giderilmesi için uğraş vermek birinci kaidemizdir. 

Ünye Ariston Servisi  zamanın değerini siz değerli müşterilerimize sıkıntı yaşatmadan arz etmek istiyoruz. Size verilen randevu saatinde evinizde olmak için ekiplerimiz büyük titizlik ve disiplin içerisinde sizleri bekletmemek için çalışmaktadır. 

Ünye Ariston Servisi 7 gün cumartesi pazar dahil olmak üzere 24 saat sizlere hizmet vermektedir. 444 28 46 telefonumuzdan ve internet sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. 

Sizlere en iyi kaliteli hizmet ve güvence teminatıyla evlerine sorunun giderilmesi için konuk olmaktan hoşnut duyuyoruz.

Ünye Ariston Servisi arızanın en kısa sürede giderilmesi için çözüm yolları ve teknik ekipmanlarımızla zamanında sağlıklı sonuç almak için uğraşıyoruz. 

Ünye Ariston Servisi tüm beyaz eşyalarınıza Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Kombi ve Klima gibi onarım ve bakımlarını yerinizde teşhis ediyor, arıza durumu değerlendirilmesi sonucunda teknik servis elemanlarımızla zaman kaybı olmaksızın en kısa süre içinde sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz. 

Ünye Ariston Teknik Servisi 

ünye ariston servisi
ünye ariston servisi

Ünye Ariston Teknik Servisi elemanlarımızın ilgili arıza ve sorundan  önce siz değerli müştelerimize her daim güler yüzlü ve saygılı olmayı borç olarak bilmekteyiz. 

Çağrı merkezimizde sizlerden gelecek çağrıları yanıtlamak için müşteri hizmetleri elemanlarımız sorunun en sağlıklı şekilde kendilerine arz edilmesi için sizlerle düzgün diksiyon konuşma tarzıyla sorunu anlamaya çalışmaktadırlar. 

Ünye Ariston Teknik Servis sizden gelecek her çağrı Ünye Ariston Teknik Servisi ailemizin büyümesine katkı sağlayacaktır. 

Ünye Ariston Teknik Servisi olarak siz değerli müşterilerimiz ile birlikte büyük bir aile olduğumuzu belirtmekten mutluluk duymaktayız.

Ünye Ariston Teknik Servisi sayesinde kirli çamaşırlar biriktiğinde, bulaşık makinanızın mutfak tezgahlarını kapladığında , çamaşırlarınızın ve bulaşık makinanızın görevlerini ne kadar önemli yaptığını göreceksiniz. 

Burada acil olarak ihtiyaç duyulan şey, arızalı beyaz eşyayı çalışma haline getirmektir. Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak sizlere elimizden geldiğinin fazlası kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. 

Ünye Ariston Beyaz Eşya Teknik Servisi 

Ünye Ariston Beyaz Eşya Teknik Servisi beyaz eşyalarınızın arızalarında aynı gün/saat bazında zaman kaybı olmadan tamir edilecektir.

Aynı zamanda monte edilen parça orijinal ve garanti süresidir. Bu konuda bir hizmetin kalitesini ortaya çıkaracaktır. 

Ünye Ariston Teknik Servis olarak alt yapı tecrübesiyle hizmet vermekte ve hizmet verdiğimiz bölgelerde Türkiye nüfusunun önemli ölçüde müşterilerimizin güven ve sevgisini kazanmayı hedef bilmiştir. 

Ünye Ariston Teknik Servis kusurlu beyaz eşyalarınızı en geç 1 gün içinde tamir etmeye hazırız ve bunu yapmaktan gurur duymaktayız. 

Ev ve Çamaşır Makinası , Bulaşık Makinası , Kombi gibi beyaz eşyalarınızın hayati bir reçete olduğunu biliyoruz. Sonuç olarak personelimizin makinanızı olabildiğince çabuk arızanın giderilmesini ve ev işlerinizin aksamamasını amaç bilmekteyiz. 

Ünye Ariston Teknik Servisimize 7 gün 24 saat bizlere 444 28 46 telefonumuzdan ulaşım sağlayabilirsiniz. Teknik Servisimizden yardıma ihtiyacınız olursa  hemen harekete geçmeye hazır bakım ve onarım faaliyetlerini gerçekleştirmek için evlerine gelmekteyiz. 

Hizmet Şirketi Ünye Ariston Teknik Servisi beyaz eşyalara %100 garanti vererek onarım ve bakım işlerini üstlenmiştir. Bizim için para kazanmadan önce , müşterilerimizin memnuniyetini ve kalbini kazanmak için öncü olmuştur. 

Saygı ve sevgi çervesi içerisinde memnuniyetle sorunlarınıza çözüm bulmak için sizleri bekliyoruz. 

Ünye Ariston Servisi Hizmet Verdiğimiz Mahallelerimiz

AĞIDERE MAHALLESİ
ATAKÖY MAHALLESİ
ATATÜRK MAHALLESİ
AYDINTEPE MAHALLESİ
BAŞKÖY MAHALLESİ
BAYRAMCA MAHALLESİ
BEYLERCE MAHALLESİ
BURUNUCU MAHALLESİ
CEVİZDERE MAHALLESİ
ÇAKMAK MAHALLESİ
ÇAMURLU MAHALLESİ
ÇATAK MAHALLESİ
ÇATALPINAR MAHALLESİ
ÇATALTEPE MAHALLESİ
ÇINARCIK MAHALLESİ
ÇINARLIK MAHALLESİ
ÇİĞDEM MAHALLESİ
DENİZBÜKÜ MAHALLESİ
DEREKÖY MAHALLESİ
DİZDAR MAHALLESİ
DÖŞEMEDİBİ MAHALLESİ
DÜZKÖY MAHALLESİ
DÜZSAYLAN MAHALLESİ
ELMALIK MAHALLESİ
ERENYURT MAHALLESİ
ESENKALE MAHALLESİ
ESKİKIZILCAKESE MAHALLESİ
FATİH MAHALLESİ
FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ
GÖBÜ MAHALLESİ
GÖLCÜĞEZ MAHALLESİ
GÖLEVİ MAHALLESİ
GÜNPINARI MAHALLESİ
GÜRECÜLÜ MAHALLESİ
GÜZELKALE MAHALLESİ
GÜZELYALI MAHALLESİ
HAMİDİYE MAHALLESİ
HANYANI MAHALLESİ
HIZABAŞIGÜNLÜK MAHALLESİ
HIZARBAŞIKUMARLI MAHALLESİ
İNKUR MAHALLESİ
İPEKYOLU MAHALLESİ
KADILAR MAHALLESİ
KALE MAHALLESİ
KALEDERE MAHALLESİ
KALEDİBİ MAHALLESİ
KARŞIYAKA MAHALLESİ
KEŞ MAHALLESİ
KİLLİK MAHALLESİ
KOCUKLU MAHALLESİ
KUŞÇULU MAHALLESİ
KUŞDOĞAN MAHALLESİ
LİSELER MAHALLESİ
NADİRLİ MAHALLESİ
NURETTİN MAHALLESİ
NURİYE MAHALLESİ
ORTA YILMAZLAR MAHALLESİ
ORTAKÖY MAHALLESİ
PELİTLİYATAK MAHALLESİ
PINARBAŞI MAHALLESİ
SAHİLKÖY MAHALLESİ
SARAÇLI MAHALLESİ
SARAYCIK MAHALLESİ
SARIHALİL MAHALLESİ
SAYLAN MAHALLESİ
SOFUTEPESİ MAHALLESİ
ŞENYURT MAHALLESİ
TAFLANCIK MAHALLESİ
TAŞÇA MAHALLESİ
TEKKİRAZ MAHALLESİ
TEPEKÖY MAHALLESİ
UĞURLU MAHALLESİ
ÜÇPINAR MAHALLESİ
YAVI MAHALLESİ
YAYCI MAHALLESİ
YAYLALI MAHALLESİ
YAZKONAĞI MAHALLESİ
YENİKENT MAHALLESİ
YENİKIZILCAKESE MAHALLESİ
YENİKÖY MAHALLESİ
YEŞİLADA MAHALLESİ
YEŞİLKENT MAHALLESİ
YİĞİTLER MAHALLESİ
YUNUS EMRE MAHALLESİ
YÜCELER MAHALLESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir